Opinie o uti.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Bardzo dobra firma, szybki i sprawny kontakt przenoszenie domen bardzo pomocne można zaoszczędzić śmiało mogę polecić

Adam
Adam
1 rok temu

mogę serdecznie polecić uti.pl wszystko przebiega bardzo sprawnie i pomyślnie

Daniel
Daniel
1 rok temu

Polecam budowę strony w firmie uti.pl Z dofinansowaniem strony wychodzą za grosze, a jakość i poziom wykonania jest rewelacyjny. Na prawdę polecam, bo firma się nie reklamuje, a wykonuje świetną robotę.

Borys
Borys
1 rok temu

Dbają o szczegóły. Podchodzą indywidualnie do klienta. Można im zaufać.

Miłosz Wiśniewski
Miłosz Wiśniewski
1 rok temu

Mimo zakończenia współpracy, polecam. Polecam budowę strony w firmie uti. Z dofinansowaniem strony wychodzą za grosze, a jakość i poziom wykonania jest rewelacyjny. Na prawdę polecam, bo firma się nie reklamuje, a wykonuje świetną robotę.

Paweł
Paweł
1 rok temu

Polecam,
Indywidualne podejście do klienta, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Na ceny też nie można narzekać.

Michal
Michal
1 rok temu

Serdecznie polecam prowadzenie biznesu z tą firmą

Karol
Karol
1 rok temu

Polecam. Bezproblemowe postawienie strony w krótkim czasie.

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Bezwzględnie nie polecam współpracy z tą firmą. Do momentu kiedy nie ma problemów jest okey natomiast w w sytuacji problemu – nie ma z kim rozmawiać, brak kontaktu z jakimkolwiek przełożonym, a handlowiec który codziennie dzwonił przed opłaceniem przedłużenia domeny – nie odbiera telefonu. Nie polecam. Nieodpowiedzialna i niepoważna firma.

Bart
Bart
1 rok temu

Fejkowe opinie??? – niejaki „Miłosz Wiśniewski” i niejaki „Daniel” mają łączność telepatyczną, bo używają tej samej frazy??? . „Polecam budowę strony w firmie uti. Z dofinansowaniem strony wychodzą za grosze, a jakość i poziom wykonania jest rewelacyjny. Na prawdę polecam, bo firma się nie reklamuje, a wykonuje świetną robotę.”

ala sama
ala sama
9 miesięcy temu
Odpowiedz dla  Bart

Ci wystawiający opinię „10 miesięcy temu” (względem 08.2022) wyglądają jakby dostali zlecenie od szefa do wystawienia pozytywnej opinii… Standardowo w takich sytuacjach: opinie są krótkie, podobne, wystawione w jednym czasie, brak konkretów, podpisy często są tego samego rodzaju (samo imię, imię i nazwisko).

Piotr
Piotr
10 miesięcy temu

Przenosiłem domenę i hosting, wszystko okej a w kieszeni zostało kilka stówek.

Maciej
Maciej
9 miesięcy temu

Odradzam uti.pl !!!
Zablokowali mi funkcjonalność strony bez ostrzeżenia bo nie było reCaptcha. Po dołożeniu wtyczki do strony (w ciągu godziny) nadal twierdzą, że ich system nie wykrywa dodatku chociaż żadnych wytycznych nie podali, a wtyczka nie działa bo mam zablokowany formularz. Totalna niekompetencja i spychologia.
Infolinia to porażka, twierdzą, że oni tylko mogą podać adres e-mail do COK, żadnego kontaktu telefonicznego – no chyba, że chcą sprzedać usługę.
Drugi tydzień mam okrojona funkcjonalność strony, klienci się skarżą i ciągnie się pisanie e-maili niczego nie wnoszących do sprawy.
Już wiem, że przeniosę hosting i domenę do innego dostawcy.
Unikajcie uti.pl

arkadio moarales
arkadio moarales
7 miesięcy temu

NEGATYW !!!!!!!!!! Dramat jeżeli chodzi o jakość i obsługę mail na telefonie dalej nie działa a w firmie Home.pl nigdy nie było problemów , kilka słow jeżeli chodzi o obsługę UTI PL hosting opłacony do 16.10 przedłużenie opłacone 14.10 więc mamy dwa dni zapasu zapłacone blikiem kasa na koncie natychmiast odpowiedż ze strony UTI PL ” zaksięgowaliśmy płatność za zamówienie IT-……….-uti.pl dziękujemy za zaufanie przystępujemy do realizacji opłaconych usług więc dlaczego mam wyłączone usługi mailowe ???? odsługa na inolinii przez panią Pietru…a dramat ona nie ma uprawnień i mi nie pomoże zdecydowanie odradzam zamawianie jakichkolwiek usług w tej firmie przjrzałem trochę opinii i porównałem teraz i kiedyś i stwierdzan że zatrudniają troli do pisania opinii pozytywnych rok temu była masa negatywów. NEGATYW !!!!!!!!!

Włodzimierz
Włodzimierz
4 miesięcy temu

Korzystałem z ich usług – faktycznie bardzo sprawnie przenieśli mi domenę i było dużo taniej. Polecam ich usługi.
Włodek z O nas – Agencja Druku i Reklamy ALFABET (alfabetreklamy.pl)